Каталог

Парфумована вода THEOREME BLUE

Артикул:
Додати в обрані
Количество шт. на складе

2 одиниці

Верхні ноти, початкові
Початкові ноти розкриваються одразу після нанесення і відчуваються протягом 10-15-ти хвилин. Це перше враження від аромату. Найчастіше початкові ноти поєднують у собі цитрусові, трав'янисті або квіткові акорди. Компоненти, які присутні в початкових нотах, мають високу летючість.
цитрусові нотиамбра
Ноти серця, середні
Ноти «серця» розкриваються протягом наступних 10-20 хвилин і звучать від 1,5 до 3-х годин. Це найдовша фаза, яка показує весь характер аромату. Середні ноти представлені квітковими, пряними, фруктовими, деревними лейтмотивами.
деревні нотипачулі
Базові ноти, кінцеві, шлейфові
Шлейф тримається до 10-15-ти годин, а іноді і довше. Це фінал аромату. Компоненти шлейфу залишаються на одязі, тілі, у волоссі, забезпечуючи стійкість композиціі. (Мускус, амбра і тд).
спеціїбілий мускус
Кількість:
Аромат:
деревний, цитрусовий
Категория товара:
Парфумована вода
Бренд:
Опис:
Підійде любителям

- «Supremacy In Heaven», Afnan Perfumes

- «Silver Mountain Water», Creed
- «Dior Homme Cologne 2013», Dior 
- «Boise Fruite», Montale

Теорема – те, що потребує доказів.  Доказом того, що цей парфум підкорить усіх з першого вдоху - його неперевершений шлейф і запаморочлива гра нот.  Грайливі цитруси, дорогоцінна деревина, трішки спецій та природних афродизіаків - мускусу і амбри з ваніллю!  Ось вирішення будь-якого завдання та завершальний штрих до образу!

Відгуки:
Немає відгуків.
Додати відгук
Додати відгук