Каталог

Парфумована вода SUPREMACY SILVER

Артикул:
Додати в обрані
Верхні ноти, початкові
Початкові ноти розкриваються одразу після нанесення і відчуваються протягом 10-15-ти хвилин. Це перше враження від аромату. Найчастіше початкові ноти поєднують у собі цитрусові, трав'янисті або квіткові акорди. Компоненти, які присутні в початкових нотах, мають високу летючість.
бергамотсмородинаананасяблуко
Ноти серця, середні
Ноти «серця» розкриваються протягом наступних 10-20 хвилин і звучать від 1,5 до 3-х годин. Це найдовша фаза, яка показує весь характер аромату. Середні ноти представлені квітковими, пряними, фруктовими, деревними лейтмотивами.
жасминтрояндапачулібереза
Базові ноти, кінцеві, шлейфові
Шлейф тримається до 10-15-ти годин, а іноді і довше. Це фінал аромату. Компоненти шлейфу залишаються на одязі, тілі, у волоссі, забезпечуючи стійкість композиціі. (Мускус, амбра і тд).
мускусамбрамохваніль
Кількість:
Аромат:
деревний, квітковий, мускусний, фруктовий
Категория товара:
Парфумована вода
Бренд:
Опис:
Підійде любителям

- «Aventus», Creed
- «Orion», Tiziana Terenzi

Парфумована вода Supremacy Silver створена для чоловіків, які люблять підкреслювати не лише свою силу, а й чуттєвість. За рахунок багатої та різнобарвної композиції аромат одночасно і легкий, і наповнений. Він розкривається свіжими нотами бергамоту, солодкої смородини, яблука та ананасу, після яких одразу ж відчувається звучання троянди, мускусу, марокканського жасмину та берези. Завершує враження елегантний та дуже привабливий шлейф із мускусу, ванілі, амбри та моху.

Відгуки:
Немає відгуків.
Додати відгук
Додати відгук