Каталог

Олійні парфуми MALIKAH (МІНІАТЮРИ)

Артикул:
Додати в обрані
Верхні ноти, початкові
Початкові ноти розкриваються одразу після нанесення і відчуваються протягом 10-15-ти хвилин. Це перше враження від аромату. Найчастіше початкові ноти поєднують у собі цитрусові, трав'янисті або квіткові акорди. Компоненти, які присутні в початкових нотах, мають високу летючість.
ванільбарбарискарамель
Ноти серця, середні
Ноти «серця» розкриваються протягом наступних 10-20 хвилин і звучать від 1,5 до 3-х годин. Це найдовша фаза, яка показує весь характер аромату. Середні ноти представлені квітковими, пряними, фруктовими, деревними лейтмотивами.
екзотичні квітисхідні прянощі
Базові ноти, кінцеві, шлейфові
Шлейф тримається до 10-15-ти годин, а іноді і довше. Це фінал аромату. Компоненти шлейфу залишаються на одязі, тілі, у волоссі, забезпечуючи стійкість композиціі. (Мускус, амбра і тд).
чорний мускусгранатовий сік
Кількість:
Аромат:
квітковий, східний, фруктовий
Категория товара:
Олійні парфуми
Опис:
Підійде любителям

- «Mukhallat», Montale
 

Східні парфуми Malikah - мрія, яка стала реальністю! Чаруючий аромат полонить з перших ноток, занурюючи у східну казку. Стійкі парфуми Malikah Arabesque Perfumes створені на честь доньки шейха і саме тому виглядають розкішно, а їх аромат - це ідеальна парфумерна композиція. Оформлення флакону чарує золотавими переливами та мерехтінням каменів. Спочатку ви відчуєте тріо ванілі, барбарису і карамелі. Потім ядро аромату - ніжні екзотичні квіти та дивовижні східні прянощі. Шлейфові ноти - союз чорного мускусу та гранатового соку. Арабські парфуми Malikah варті уваги шикарної, впевненої у собі жінки. Зробіть королівський подарунок коханій - придбайте для неї Malikah!

Відгуки:
Немає відгуків.
Додати відгук
Додати відгук