Каталог

Парфумована вода MUSK IS GREAT (NOYA)

Артикул:
Додати в обрані
Верхні ноти, початкові
Початкові ноти розкриваються одразу після нанесення і відчуваються протягом 10-15-ти хвилин. Це перше враження від аромату. Найчастіше початкові ноти поєднують у собі цитрусові, трав'янисті або квіткові акорди. Компоненти, які присутні в початкових нотах, мають високу летючість.
фіалкатрояндапудрові ноти
Ноти серця, середні
Ноти «серця» розкриваються протягом наступних 10-20 хвилин і звучать від 1,5 до 3-х годин. Це найдовша фаза, яка показує весь характер аромату. Середні ноти представлені квітковими, пряними, фруктовими, деревними лейтмотивами.
амбрамускусдеревні ноти
Базові ноти, кінцеві, шлейфові
Шлейф тримається до 10-15-ти годин, а іноді і довше. Це фінал аромату. Компоненти шлейфу залишаються на одязі, тілі, у волоссі, забезпечуючи стійкість композиціі. (Мускус, амбра і тд).
пачулібілий мускус
Кількість:
Аромат:
квітковий, пудровий
Категория товара:
Парфумована вода
Бренд:
Опис:
Підійде любителям

- «Noa», Cacharel

- «Violet Musc», «Amber Musc», Ajmal

- «Musk Kashmir», Attar Collection

Якби жінку можна було уявити у вигляді аромату – це був би Musk Is Great!  

Як і жіноча натура, яка часом за строгістю приховує свою ніжну душу, ця парфумерна композиція таїть у собі безмежні глибини за зовнішньою неприступністю... Яскраве і сміливе звучання деревних нот, переходить у таємниче серце з пудровими акцентами, де змінюється чуттєвими відтінками.

Відгуки:
Елена
5
21 жовтня 2023
Прекрасный мускусный аромат! Больше года я с ним не расстаюсь. Мускус пушистый, белоснежный, с явным подтоном "стирального порошка", но очень красивого и уместного, без химозности и синтетичности, которая часто свербит в носу в подобных и аналогичных ароматах. Цена смешная, звучит в разы дороже. С чем могу сравнить? Тот же Muse, но он мне явно проигрывает по сравнению с Musk is Great. В любом случае понравится любителям ароматов чистоты и накрахмаленного кипенно белого белья. Имея огромную коллекцию парфюмерии, которая исчисляется сотнями - определенно хвалю и рекомендую этот парфюм. Оформление замечательное, в духе Great Getzby) да-да-да! флакон прямо оттуда, со всеми этими геометрическими вензелями в духе "дорого/богато".
Додати відгук
Додати відгук