Каталог

Парфумована вода THE QUEEN OF SHEBA

Артикул:
Додати в обрані
Верхні ноти, початкові
Початкові ноти розкриваються одразу після нанесення і відчуваються протягом 10-15-ти хвилин. Це перше враження від аромату. Найчастіше початкові ноти поєднують у собі цитрусові, трав'янисті або квіткові акорди. Компоненти, які присутні в початкових нотах, мають високу летючість.
персикабрикосинарцисветивер
Ноти серця, середні
Ноти «серця» розкриваються протягом наступних 10-20 хвилин і звучать від 1,5 до 3-х годин. Це найдовша фаза, яка показує весь характер аромату. Середні ноти представлені квітковими, пряними, фруктовими, деревними лейтмотивами.
кедрчервона трояндажасмин
Базові ноти, кінцеві, шлейфові
Шлейф тримається до 10-15-ти годин, а іноді і довше. Це фінал аромату. Компоненти шлейфу залишаються на одязі, тілі, у волоссі, забезпечуючи стійкість композиціі. (Мускус, амбра і тд).
духмяноцвіт (османтус)білий мускуспачулісандалове дерево
Аромат:
квітковий, фруктовий
Категория товара:
Парфумована вода
Бренд:
Опис:
Підійде любителям

- «Good Girl Gone Bad», By Kilian
- «Adele»,Gritti
- «White Crystal»,Attar Collection

100 мл 3100 грн - флакон без коробки.

 

Парфумована вода The Queen Of Sheba для поціновувачів бренду Kilian, а саме: «Good Girl Gone Bad»! Спочатку аромат звучить смачним, стиглим, соковитим персиком. Потім фруктові ноти стають тихішими і в гру вступають прохолодний духмяноцвіт із ніжною трояндою. Наче квіти шипшини, вмиті літнім дощем. Композиція, наче якісний кальян зі справжнього Сходу.

Жіночі універсальні парфуми. Стримані, наче впевнено заявляють про себе, без зайвого натиску. Без зайвих синтетичних нот. Аромат на контрасті солодких фруктів та зухвалого тютюну. Доречно носити і взимку, і влітку; і вдень, і ввечорі; на роботу та на побачення, бо він підлаштується під будь-який жіночий образ. Так легко бути королевою з "The Queen Of Sheba".

Відгуки:
Елена
5
16 березня 2024
Возможно ничего нового не расскажу, да - это Килиановская Девочка, причем вполне неплохо обыгранная. Есть много "пыхтелок" дескать грубовата она получилась у Аттаров и "прокурена", но лично мне эта Шеба очень нравится, а учитывая цену и ТТХ - прям моя фавортка среди клонов. Да, "не миновала меня чаша сия" - у меня есть несколько т.н. дюпов на тему Девочки, хоть я и не ее фанат от слова "вообще", но каждый день вполне - Так вот неплохо справилась Латтафа с этой задачей, вполне неплохо вышло и у Альхамбры. Но Королева Шеба лично на мой нос - действительно хлесткая и дерзкая получилась, громкая и шлейфовая. Вывод - Килиановские Девочки отныне доступны на любой кошелек)) Но Аттар, тем более с уникальной возможностью именно на этом сайте и только в этом ИМ купить 10-15 мл в роскошном флаконе....думать даже не о чем!
Додати відгук
Додати відгук