Каталог

Парфумована вода AL RAYHAN

Артикул:
Додати в обрані
Верхні ноти, початкові
Початкові ноти розкриваються одразу після нанесення і відчуваються протягом 10-15-ти хвилин. Це перше враження від аромату. Найчастіше початкові ноти поєднують у собі цитрусові, трав'янисті або квіткові акорди. Компоненти, які присутні в початкових нотах, мають високу летючість.
солодкі нотибілі квітилимонна цедраманго
Ноти серця, середні
Ноти «серця» розкриваються протягом наступних 10-20 хвилин і звучать від 1,5 до 3-х годин. Це найдовша фаза, яка показує весь характер аромату. Середні ноти представлені квітковими, пряними, фруктовими, деревними лейтмотивами.
Танжеринбіла трояндапралінежасминфіалка
Базові ноти, кінцеві, шлейфові
Шлейф тримається до 10-15-ти годин, а іноді і довше. Це фінал аромату. Компоненти шлейфу залишаються на одязі, тілі, у волоссі, забезпечуючи стійкість композиціі. (Мускус, амбра і тд).
білий мускусЛукумпудрові нотифрукти
Кількість:
Аромат:
квітковий, фруктовий
Категория товара:
Парфумована вода
Бренд:
Опис:
Підійде любителям

- «Bal D'Afrique», Byredo

 

100 мл 3100 грн - флакон без коробки.

Аромат Al Rayhan бренду Attar Collection пробуджує уяву та бажання ним заволодіти вже з першого знайомства. Ця вишукана композиція створена фруктово-квітковими нотами, які підкреслюються солодкою базою з яскравими мускусними та пудровими нотами. Парфумована вода звучить коштовно, вона додасть образу не лише сексуальності, а й статусності.

Відгуки:
Елена
5
16 березня 2024
Моя любовь любовная! Самый любимый у Аттар и лучший в теме Африканского Бала. Интеллигентный, сексуальный, дорого звучащий аромат. Стойкость и шлейф очень радуют. Лучший, любимейший. Имея Бал Байредо, рука тянется всегда к Аттару
Додати відгук
Додати відгук