Каталог

Туалетна вода MOATTAR DHAHAB UNISEX

Артикул:
Додати в обрані
Верхні ноти, початкові
Початкові ноти розкриваються одразу після нанесення і відчуваються протягом 10-15-ти хвилин. Це перше враження від аромату. Найчастіше початкові ноти поєднують у собі цитрусові, трав'янисті або квіткові акорди. Компоненти, які присутні в початкових нотах, мають високу летючість.
гірка ваніль
Ноти серця, середні
Ноти «серця» розкриваються протягом наступних 10-20 хвилин і звучать від 1,5 до 3-х годин. Це найдовша фаза, яка показує весь характер аромату. Середні ноти представлені квітковими, пряними, фруктовими, деревними лейтмотивами.
мускус
Базові ноти, кінцеві, шлейфові
Шлейф тримається до 10-15-ти годин, а іноді і довше. Це фінал аромату. Компоненти шлейфу залишаються на одязі, тілі, у волоссі, забезпечуючи стійкість композиціі. (Мускус, амбра і тд).
біла троянда
Кількість:
Аромат:
ванільний, мускусний
Категория товара:
Туалетна вода
Бренд:
Опис:
Підійде любителям

- «Vanilla Extasy», Montale
- «Chocolate Greedy», Montale
- «Crystal love her», Attar Collection

До вашої уваги оновлений аромат Moattar Dhahab - Moattar Dhahab unisex! Та сама чаруюча ваніль у мускусній хмаринці з легким відтінком троянди розкривається у новій інтерпретації. Тепер ваніль більш гірка, мускус щільніший, а красуня троянда з’являється велично та поступово. Цей аромат підкорить з перших нот. З ним легко зрозуміти, що щастя поруч.

Відгуки:
urLqnvWhga
5
18 серпня 2023
Отличный вариант для всех!
Додати відгук
Додати відгук