Каталог

Парфумована вода PURPLE GARNET CRYSTAL

Артикул:
Додати в обрані
Верхні ноти, початкові
Початкові ноти розкриваються одразу після нанесення і відчуваються протягом 10-15-ти хвилин. Це перше враження від аромату. Найчастіше початкові ноти поєднують у собі цитрусові, трав'янисті або квіткові акорди. Компоненти, які присутні в початкових нотах, мають високу летючість.
фруктові нотивиноград
Ноти серця, середні
Ноти «серця» розкриваються протягом наступних 10-20 хвилин і звучать від 1,5 до 3-х годин. Це найдовша фаза, яка показує весь характер аромату. Середні ноти представлені квітковими, пряними, фруктовими, деревними лейтмотивами.
іланг-ілангтрояндаквіти
Базові ноти, кінцеві, шлейфові
Шлейф тримається до 10-15-ти годин, а іноді і довше. Це фінал аромату. Компоненти шлейфу залишаються на одязі, тілі, у волоссі, забезпечуючи стійкість композиціі. (Мускус, амбра і тд).
білий мускусваніль
Кількість:
Аромат:
квітковий, фруктовий
Категория товара:
Парфумована вода
Бренд:
Опис:
Підійде любителям

- «L'Interdit Eau De Parfum», Givenchy
- «Si», Giorgio Armani

Соковитий, яскравий, життєрадісний - це новий аромат від Attar Collection! Цей елегантний флакон в ніжних рожевих тонах приховує елексир щастя, бодрості та молодості. Він торкається самого серця і породжує бажання жити, кохати, насолоджуватись кожною хвилиною життя, а отже і кожною краплею композиціі. Розмалюйте свій день цим ароматом і успіх буде на вашому боці.

Відгуки:
Елена
4
16 березня 2024
Найти отзывы на этот Кристал практически нереально, что очень удивляет - аромат вполне заслуживает внимание. Основная и солирующая нота - виноград, причем самая мякоть Изабеллы) есть и некая винность в нем. Да, это отсыл к Живанши Л'Интерди, весьма схожи и если вы ищете бюджетную замену ему - велкам за Purple Crystal) стойкость средняя с плюсом, со временем усиливается, шлейф умеренный но весьма ощутимый.
Додати відгук
Додати відгук